Coworking

znamená v doslovném překladu spolu-práce. Je to styl práce, který slučuje sdílené pracovní prostředí, nejčastěji kancelář a samostatnou práci: 

- nezávislých profesionálů 
- distančních pracovníků
- nebo třeba obchodních zástupců na cestách.

Coworking vytváří optimální podmínky pro samostatnou práci, ale i spolupráci na větších projektech. Podporuje pracovní morálku a kreativitu, dokáže vytvářet funkční komunity profesionálů a v neposlední řadě řeší většinu nedostatků práce z domova, od pocitů osamělosti až po sklouzávání k workoholismu.

PROSTOR PRO VÁS

Coworking Mitrovski už svou polohou splňuje jeden ze základních předpokladů sdílené kanceláře a to je dostupnost. Ať už autem nebo městskou hromadnou dopravou, k Mitrovským se dostanete vždy pohodlně až téměř před dveře.

Za nimi vás čeká prostor, který si oblíbíte hned při první návštěvě. Stačí se přes obrovská okna, která lemují celou jednu stranu místnosti, podívat do přilehlého parku s letohrádkem uprostřed a máte jasno. Tady se pracuje samo.

Nově zrekonstruované prostory bývalé restaurace Napoleon se proměnily k nepoznání a nabízejí nečekané možnosti využití času jak pro práci, tak pro oddech.

Potřebujete si dát pauzu od práce a chvilku jen tak relaxovat? Sejděte o poschodí níž, kde je vám k dispozici moderní restaurants nabídkou obědů i večeří. Nebo si vezměte kávu do kelímku a jděte si na chvíli sednout na lavičku do parku..

Potřebujete tisknout, kopírovat nebo skenovat a to rychle a kvalitně? Nejnovější multifunkční stroj značky Konica Minolta je vám v coworkingu nonstop k dispozici. Stejně tak flipchart, dataprojektor a pochopitelně wi-fi připojení.

Denní

Jednorázově 250 Kč bez ohledu na počet hodin v jednom dni

Měsíční

Neomezený přístup po-pá 8-21/ 2541 Kč

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH

Pokud se potřebujete přesvědčit o tom, jestli je coworking to pravé místo pro vaši práci, nabízíme vám 1. den ZDARMA.

ZASEDACÍ MÍSTNOST

DO KONCE ŘÍJNA MIMO PROVOZ

Patří k vaší práci i pracovní schůzky nebo porady s kolegy? Coworking Mitrovski disponuje zasedací místností až pro 16 osob

SÁL

Je vám to málo? Pak můžete využít Multifunkční sál Mitrovski:

- kapacita až 100 osob

- širokoúhlý projektor

- kvalitní audio

- vlastní bar s obsluhou

Pokrytí signálem wi-fi je standardem, navíc s některými tarify můžete obě tyto místnosti využít i zdarma!


KONTAKT

Coworking MITROVSKI
Veletržní 716/13
603 00 Staré Brno
Tel.: 607 563 679
E-mail: coworking@mitrovski.cz

Provozovatel:
Goodwill Mitrovski s.r.o.
Veletržní 716/13
603 00 Brno
IČ 29317070
DIČ CZ29317070

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek 8:00 - 21:00

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE

Chcete-li nám něco vzkázat, zjistit více informací nebo jenom pozdravit, napište na email coworking@mitrovski.cz nebo využijte kontaktní formulář.

REFERENCE

Coworking Mitrovski využívám jako svoji "kancelář", pokud jsem zrovna v Brně. Vyzkoušel jsem několik brněnských sdílených kanceláří a nakonec zakotvil zde - Mitrovski mi nabízí za velmi rozumnou cenu klidné a příjemné prostředí (ten výhled do parku je super).Když jsem pak hledal prostory pro akci Google I/O Extended nebo má otevřená školení Google Apps, byl Coworking Mitrovski logickou volbou. Musím ocenit zázemí - prostory až pro 90 účastníků, projektor, ozvučení nebo dostupné parkování kousek od objektu. I servis je zde excelentní - účastníci školení si pochvalují občerstvení, kvalitní kávu a výbornou restauraci Mitrovski, kam chodíme v pauze na oběd. Mimochodem, určitě se nedívejte na jejich Facebook, protože tam pravidelně dávají fotografie denního menu a dělají mi chutě :-).Pavel Minář, specialista na Google Apps a IT poradceV Multifunkčním sále restaurace Mitrovski jsem pořádal promítání svého komediální cestopisu nazvaného Poslední prázdniny. Organizace probíhala od začátku do konce ve velice přátelské atmosféře a samotné promítání se povedlo na jedničku. Ať už jde o kvalitu projekce a zvuku, kapacitu sálu nebo obsluhu v restauraci, vše bylo ideální a pro podobné akce můžu restauraci Mitrovski upřímně doporučit.
Martin Čermák, cestovatel a amatérský dokumentarista

Domluva s panem domácím v Mitrovski byla vždy výborná, bez ohledu na to, jestli jsme potřebovali pronajmout prostory pro školení nebo uspořádat společenskou akci. Postupně jsme přesunuli z různých objektů v Brně naše aktivity převážně sem. Dobře natočené pivo, chutné jídlo a nadstandardní ochota už byly jen "drobnosti", proč jsme začali u Mitrovski pořádat i pravidelné neformální networkingy s hraním deskových her.Petr Pouchlý, jednatel Court of Moravia