Catering

Navazuje svou činností na 15 let tradice firmy Goodwill catering a párty servis. Ta se ve svých začátcích soustředila především na servis v rámci Brněnských veletrhů a výstav (BVV), k čemuž ji předurčovala už poloha v těsné blízkosti výstaviště.

Na základě poptávky pak postupně rozšířila svou působnost na celou oblast Brna, jižní Moravy i zbytku České republiky.

Catering MITROVSKI si je vědom své odpovědnosti vůči stávajícím klientům a snaží se tak zachovat zavedené standardy spolupráce a nadále rozšiřovat portfolio i kvalitu svých služeb. Nové klienty pak rádi přesvědčíme o tom, že spolupráce s námi se vyplatí.

SLUŽBY A PROSTORY

Catering MITROVSKI pro vás realizuje akce všeho druhu a velikosti. Od malého coffee breaku až po kompletní zajištění velkých konferencí.

Pro jednodušší orientaci si můžete vybrat ze základního rozdělení cateringových služeb:

RAUT / RECEPCE

Občerstvení formou bufetových (švédských) stolů při různých společenských příležitostech. Může se jednat o různí oslavy, neformální setkání klientů či zákazníků, představení nového výrobku a podobně.

Při rautu se obvykle nabízí různí druhy občerstvení - od studeného bufetu jako jsou například kanapky, studené mísy a saláty, přes teplý bufet, dezerty, různé druhy nealkoholických i alkoholickýchnápojů až po live cooking neboli dokončování pokrmů před hosty. Typicky se jedná například o krájení šunkové kýty, porcování větších ryb nebo třeba příprava dnes oblíbené japonské speciality sushi.

KOKTEJL

Jedná se o méně náročnou formu společenské občerstvení konaného především při příležitostech jako jsou vernisáže, módní přehlídky a podobně. Většinou se jedná jen o studené občerstvení ve formě finger food (kanapky, minisendviče..), drobné koktejlové dezerty a nápoje. Bufetové stoly jsou zde nahrazeny obsluhujícím personálem, který prochází mezi hosty a nabízí vše z menších táců hostům přímo do ruky.

BANKET

Je vrcholem gastronomického servisu. Jedná se zpravidla o slavnostní hostinu pořádanou při výjimečných příležitostech. Hosté jsou usazeni dle zasedacího pořádku k banketním stolům nebo tabuli a jídlo je servírováno obsluhou podle předem stanoveného pořadí.

COFFEE BREAK

Coffee break představuje minimální formu pohoštění pro účastníky konferencí, seminářů a školení. V časově stísněném prostoru přestávky by měla kávová pauza poskytnout účastníkům prostor pro občerstvení a rychlé načerpání nové energie pro aktivní účast na dalším programu.

Mezi další námi poskytované služby patří například:

•garden party

•dětské party

•narozeninové nebo rodinné oslavy

•svatby

PROSTORY

Už víte CO, ale ještě nevíte KDE?

Catering MITROVSKI nabízí mimo jiné i vlastní prostory v širším centru Brna, 300 metrů od hlavní brány BVV.

Další prostory:

Letohrádek Mitrovských

V případě požadavku jsme schopni v závislosti na volných termínech zajistit prostory pro vaše akce i jinde v Brně, případně České republice.